Bramy

BRAMY SKRZYDŁOWE

Polecamy bramy skrzydłowe do hal przemysłowych z napędami elektropneumatycznymi. Wymiary każdorazowo są dostosowywane do istniejących otworów drzwiowych.

Szkielety bram wykonywane są z zamkniętych kształtowników stalowych, poszycie stanowi blacha trapezowa T-18 cynkowana i lakierowana w uzgodnionym kolorze. Wewnętrznym wypełnieniem jest styropian. Bramy przeszklone poliwęglanem komorowym zapewniają dodatkowe doświetlenie stanowisk pracy.
Napęd elektropneumatyczny pozwala na otwieranie i zamykanie bram z optymalną (regulowa-ną) prędkością. Czyni je odporne na podmuchy wiatru. Zbędne są wszelkie rygle, kotwy i zabezpieczenia. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo obsługi.

Sterowanie bram odbywa się przyciskami umieszczonymi w uzgodnionych miejscach. Opcjonalnie może odbywać się za pomocą barier fotoelektrycznych lub drogą radiową (pilot). Bramy posiadają możliwością awaryjnego otwierania w przypadku braku zasilania elektrycznego lub sprężonego powietrza.

BRAMY PRZESUWNE

Do zamykania ogrodzonych terenów polecamy bramy przesuwne z rolkowym mechanizmem jazdy i napędem elektrycznym.
Konstrukcja bramy stalowa, ocynkowana wg uzgodnionego wzoru i wymiarów.

Sterowanie bram odbywa się przyciskami umieszczonymi w uzgodnionych miejscach. Opcjonalnie może odbywać się za pomocą barier fotoelektrycznych lub drogą radiową (pilot). Bramy posiadają możliwością awaryjnego otwierania w przypadku braku zasilania elektrycznego.

brama_1
brama_2
brama_3
brama_4


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się, by omówić zakres usług dla Twojej firmy